Germantown vs Starkville 24.jpg

Starkville running back Jordan Mitchell.

Here are the football schedules for all MHSAA schools.

CLASS 6A

 REGION 1-6A
 CENTER HILL
 Coach: Alan Peacock
A. 27at Clarksdale
S. 3Memphis Kirby
S. 10at Collierville (Tenn.)
S. 17Little Rock Christian (Ark.)
S. 24Southaven
O. 1at Lewisburg
O. 8DeSoto Central
O. 15at Horn Lake
O. 22at Olive Branch
O. 29Hernando
N. 5at South Panola
  
 DESOTO CENTRAL
 Coach: Shelby Ford
A. 27Senatobia
S. 3at Lake Cormorant
S. 10Briarcrest Christian (Tenn.)
S. 17at Grenada
S. 24at Olive Branch
O. 1Horn Lake
O. 8at Center Hill
O. 15Hernando
O. 22at South Panola
O. 29Southaven
N. 5at Lewisburg
  
 HERNANDO
 Coach: Will Wolfe
A. 27Rosa Fort
S. 3Cleveland Central
S. 10Grenada
S. 17at Lausanne (Tenn.)
S. 24South Panola
O. 1at Southaven
O. 8Lewisburg
O. 15at DeSoto Central
O. 22Horn Lake
O. 29at Center Hill
N. 5Olive Branch
  
 HORN LAKE
 Coach: Mitchell Harville
A. 27at Grenada
S. 3Lafayette
S. 10at Lake Cormorant
S. 17open
S. 24Lewisburg
O. 1at DeSoto Central
O. 8at Olive Branch
O. 15Center Hill
O. 22at Hernando
O. 29South Panola
N. 5at Southaven
  
 LEWISBURG
 Coach: Dustin Hectorne
A. 27Lake Cormorant
S. 3at Byhalia
S. 10Kosciusko
S. 17open
S. 24at Horn Lake
O. 1Center Hill
O. 8at Hernando
O. 15South Panola
O. 22at Southaven
O. 29Olive Branch
N. 5DeSoto Central
  
 OLIVE BRANCH
 Coach: Jason Russell
A. 27Memphis Trezavant
S. 3at St. George's (Tenn.)
S. 10Starkville
S. 17Evangelical Christian (Tenn.)
S. 24DeSoto Central
O. 1at South Panola
O. 8Horn Lake
O. 15at Southaven
O. 22Center Hill
O. 29at Lewisburg
N. 5at Hernando
  
 SOUTHAVEN
 Coach: Eddie Stevenson
A. 27at Valley View (Ark.)
S. 3at Columbus
S. 10at Lafayette
S. 17Lake Cormorant
S. 24at Center Hill
O. 1Hernando
O. 8at South Panola
O. 15Olive Branch
O. 22Lewisburg
O. 29at DeSoto Central
N. 5Horn Lake
  
 SOUTH PANOLA
 Coach: Ricky Woods
A. 27at Neshoba Central
S. 3Oxford
S. 10at Cordova (Tenn.)
S. 17Clarksdale
S. 24at Hernando
O. 1Olive Branch
O. 8Southaven
O. 15at Lewisburg
O. 22DeSoto Central
O. 29at Horn Lake
N. 5Center Hill
  
 REGION 2-6A
 CLINTON
 Coach: Judd Boswell
A. 27at Ocean Springs
S. 3Northwest Rankin
S. 10at Brandon
S. 17open
S. 24Germantown
O. 1at Starkville
O. 8Madison Central
O. 15Oxford
O. 22at Grenada
O. 29Tupelo
N. 4at Murrah (Hughes)
  
 GERMANTOWN
 Coach: Scott Brown
A. 27at Vicksburg
S. 3Canton
S. 10at Warren Central
S. 17Gulfport
S. 24at Clinton
S. 30at Murrah (S.J.)
O. 8Oxford
O. 15at Grenada
O. 22Madison Central
O. 29at Starkville
N. 5Tupelo
  
 GRENADA
 Coach: Ashley Kuhn
A. 27Horn Lake
S. 3at Pontotoc
S. 10at Hernando
S. 17DeSoto Central
S. 24at Tupelo
O. 1at Madison Central
O. 8Murrah
O. 15Germantown
O. 22Clinton
O. 29at Oxford
N. 5Starkville
  
 MADISON CENTRAL
 Coach: Toby Collums
A. 27West Jones
S. 3Brandon
S. 10at Northwest Rankin
S. 17open
S. 24at Starkville
O. 1Grenada
O. 8at Clinton
O. 15Tupelo
O. 22at Germantown
O. 29at Murrah (Hughes)
N. 5Oxford
  
 MURRAH
 Coach: Marcus Gibson
A. 27at Cleveland Central
S. 3Callaway (S.J.)
S. 10at Terry
S. 17Port Gibson (Hughes)
S. 24at Oxford
S. 30Germantown (S.J.)
O. 8at Grenada
O. 15Starkville (S.J.)
O. 22at Tupelo
O. 29Madison Central (Hughes)
N. 4Clinton (Hughes)
  
 OXFORD
 Coach: Chris Cutcliffe
A. 27Brandon
S. 3at South Panola
S. 11vs. John Curtis (La.) (at Shreveport, La.)
S. 17at Lafayette
S. 24Murrah
O. 1Tupelo
O. 8at Germantown
O. 15at Clinton
O. 22at Starkville
O. 29Grenada
N. 5at Madison Central
  
 STARKVILLE
 Coach: Chris Jones
A. 27Columbus
S. 3at West Point
S. 10at Olive Branch
S. 17Louisville
S. 24Madison Central
O. 1Clinton
O. 8at Tupelo
O. 15at Murrah (S.J.)
O. 22Oxford
O. 29Germantown
N. 5at Grenada
  
 TUPELO
 Coach: Ty Hardin
A. 27at Lafayette
S. 3at Saltillo
S. 10Corinth
S. 17Columbus
S. 24Grenada
O. 1at Oxford
O. 8Starkville
O. 15at Madison Central
O. 22Murrah
O. 29at Clinton 
N. 5at Germantown
  
 REGION 3-6A
 BRANDON
 Coach: Sam Williams
A. 27at Oxford
S. 3at Madison Central
S. 10Clinton
S. 17open
S. 24at Terry
O. 1Warren Central
O. 8at Petal
O. 15Meridian
O. 22Oak Grove
O. 29at Northwest Rankin
N. 5Pearl
  
 MERIDIAN
 Coach: John Douglass
A. 28Laurel
S. 3at NE Lauderdale
S. 10at West Lauderdale
S. 17at Hattiesburg
S. 24Northwest Rankin
O. 1at Pearl
O. 8Oak Grove
O. 15at Brandon
O. 22at Petal
O. 29Terry
N. 5Warren Central
  
 NORTHWEST RANKIN
 Coach: Devin Cooper
A. 27Ridgeland
S. 3at Clinton
S. 10Madison Central
S. 17open
S. 24at Meridian
O. 1Terry
O. 8at Warren Central
O. 15Petal
O. 22at Pearl
O. 29Brandon
N. 5at Oak Grove 
  
 OAK GROVE
 Coach: Drew Causey
A. 27vs. Harrison Central (at Gulfport)
S. 3Wayne County
S. 10at Hattiesburg
S. 17open
S. 24at Warren Central
O. 1Petal
O. 8at Meridian
O. 15Terry
O. 22at Brandon
O. 29at Pearl
N. 5Northwest Rankin
  
 PEARL
 Coach: Justin Hunter
A. 27at South Pike
S. 3Ridgeland
S. 10at Morton
S. 17Biloxi
S. 24at Petal
O. 1Meridian
O. 8at Terry
O. 15at Warren Central
O. 22Northwest Rankin
O. 29Oak Grove
N. 5at Brandon
  
 PETAL
 Coach: Allen Glenn
A. 28Hattiesburg
S. 3Brookhaven
S. 10at Columbia
S. 17at Laurel
S. 24Pearl
O. 1at Oak Grove
O. 8Brandon
O. 15at Northwest Rankin
O. 22Meridian
O. 29at Warren Central
N. 5at Terry
  
 TERRY
 Coach: Kris Thigpen
A. 27at Raymond
S. 3at Crystal Springs
S. 10Murrah
S. 17at Poplarville
S. 24Brandon
O. 1at Northwest Rankin
O. 8Pearl
O. 15at Oak Grove
O. 22Warren Central
O. 29at Meridian
N. 5Petal
  
 WARREN CENTRAL
 Coach: Josh Morgan
A. 27vs. Forest Hill (at Vicksburg)
S. 3at Vicksburg
S. 10Germantown
S. 17open
S. 24Oak Grove
O. 1at Brandon
O. 8Northwest Rankin
O. 15Pearl
O. 22at Terry
O. 29Petal
N. 5at Meridian 
  
 REGION 4-6A
 BILOXI
 Coach: Katlan French
A. 27East Central
S. 3at Stone
S. 10open
S. 17at Pearl
S. 24D'Iberville
O. 1Harrison Central
O. 8at Ocean Springs
O. 15at St. Martin
O. 22Pascagoula
O. 29at Hancock
N. 5Gulfport
  
 D'IBERVILLE
 Coach: Larry Dolan
A. 27at St. Stanislaus
S. 3at Laurel
S. 10Jefferson Davis County
S. 17Picayune
S. 24at Biloxi
O. 1Ocean Springs
O. 8Pascagoula
O. 15at Hancock
O. 22Gulfport
O. 29Harrison Central
N. 5at St. Martin
  
 GULFPORT
 Coach: John Archie
A. 27George County
S. 3at Escambia (Fla.)
S. 10Picayune
S. 17at Germantown
S. 24St. Martin
O. 1at Pascagoula
O. 8Hancock
O. 15at Harrison Central
O. 22at D'Iberville
O. 29Ocean Springs
N. 5at Biloxi
  
 HANCOCK
 Coach: Neil Lollar
A. 27at Pearl River Central
S. 3at Vancleave
S. 10Greene County
S. 17Lanier
S. 24at Ocean Springs
O. 1St. Martin
O. 8at Gulfport
O. 15D'Iberville
O. 22at Harrison Central
O. 29Biloxi
N. 5at Pascagoula
  
 HARRISON CENTRAL
 Coach: Casey Cain
A. 27vs. Oak Grove (at Gulfport)
S. 3South Pike
S. 10Slidell (La.)
S. 17open
S. 24Pascagoula
O. 1at Biloxi
O. 8at St. Martin
O. 15Gulfport
O. 22Hancock
O. 29at D'Iberville
N. 5Ocean Springs
  
 OCEAN SPRINGS
 Coach: Blake Pennock
A. 27Clinton
S. 3Hattiesburg
S. 10at George County
S. 17open
S. 24Hancock
O. 1at D'Iberville
O. 8Biloxi
O. 15at Pascagoula
O. 22St. Martin
O. 29at Gulfport
N. 5at Harrison Central
  
 PASCAGOULA
 Coach: Lewis Sims
A. 27at Moss Point
S. 3Gautier
S. 10open
S. 17at Wayne County
S. 24at Harrison Central
O. 1Gulfport
O. 8at D'Iberville
O. 15Ocean Springs
O. 22at Biloxi
O. 29St. Martin
N. 5Hancock
  
 ST. MARTIN
 Coach: Eddie Wayne Whitehead
A. 27Stone
S. 3open
S. 10at West Marion
S. 17at Greene County
S. 24at Gulfport
O. 1at Hancock
O. 8Harrison Central
O. 15Biloxi
O. 22at Ocean Springs
O. 29at Pascagoula
N. 5D'Iberville

CLASS 5A

 

 REGION 1-5A
 CLEVELAND CENTRAL
 Coach: Kendrick Woodard
A. 27Murrah
S. 3at Hernando
S. 10at Clarksdale
S. 17North Panola
S. 24Saltillo
O. 1at Lake Cormorant
O. 8West Point
O. 15at Columbus
O. 22Lafayette
O. 29at New Hope
N. 5at Greenville
  
 COLUMBUS
 Coach: Josh Pulphus
A. 27at Starkville
S. 3Southaven
S. 10Louisville
S. 17at Tupelo
S. 24at New Hope
O. 1at Greenville
O. 8Lafayette
O. 15Cleveland Central
O. 22at Saltillo
O. 29at Lake Cormorant
N. 5West Point
  
 GREENVILLE
 Coach: Quintarius McCray
A. 28at Gentry
S. 3Clarksdale
S. 10at Greenwood
S. 17open
S. 24at Lake Cormorant
O. 1Columbus
O. 8at New Hope
O. 15at Saltillo
O. 22West Point
O. 29at Lafayette
N. 5Cleveland Central
  
 LAFAYETTE
 Coach: Michael Fair
A. 27Tupelo
S. 3at Horn Lake
S. 10Southaven
S. 17Oxford
S. 24at West Point
O. 1Saltillo
O. 8at Columbus
O. 15New Hope
O. 22at Cleveland Central
O. 29Greenville
N. 5Lake Cormorant
  
 LAKE CORMORANT
 Coach: Nick Nester
A. 27at Lewisburg
S. 3DeSoto Central
S. 10Horn Lake
S. 17at Southaven
S. 24Greenville
O. 1Cleveland Central
O. 8at Saltillo
O. 15West Point
O. 22at New Hope
O. 29Columbus
N. 5at Lafayette
  
 NEW HOPE
 Coach: Seth Stillman
A. 26at Caledonia
S. 3Shannon
S. 10open
S. 17at Itawamba AHS
S. 24Columbus
O. 1at West Point
O. 8Greenville
O. 15at Lafayette
O. 22Lake Cormorant
O. 29Cleveland Central
N. 5at Saltillo
  
 SALTILLO
 Coach: Ryan Summers
A. 27at Corinth
S. 3Tupelo
S. 10at Nettleton
S. 17Pontotoc
S. 24at Cleveland Central
O. 1at Lafayette
O. 8Lake Cormorant
O. 15Greenville
O. 22Columbus
O. 29at West Point
N. 5New Hope
  
 WEST POINT
 Coach: Chris Chambless
A. 27at Louisville
S. 3Starkville
S. 10at Noxubee County
S. 17open
S. 24Lafayette
O. 1New Hope
O. 8at Cleveland Central
O. 15at Lake Cormorant
O. 22at Greenville
O. 29Saltillo
N. 5at Columbus
  
 REGION 2-5A
 CALLAWAY
 Coach: Dameon Brown
A. 26Yazoo City (N.J.)
S. 3at Murrah
S. 10at Provine (N.J.)
S. 17Canton (N.J)
S. 24Ridgeland (N.J.)
S. 30at Jim Hill (N.J.)
O. 7Vicksburg (N.J.)
O. 15open
O. 22at Holmes County Central
O. 29at Neshoba Central
N. 5at Forest Hill (S.J.)
  
 CANTON
 Coach: Calvin Bolton
A. 27at Velma Jackson
S. 3at Germantown
S. 10Vicksburg
S. 17at Callaway (N.J.)
S. 24Holmes County Central
O. 1at Neshoba Central
O. 8open
O. 15Forest Hill
O. 22at Jim Hill (S.J.)
O. 29Provine
N. 5at Ridgeland 
  
 FOREST HILL
 Coach: Jeremy Jones
A. 27vs. Warren Central (at Vicksburg)
S. 3at South Jones
S. 10Neshoba Central (S.J.)
S. 17at Vicksburg
S. 24Wingfield (S.J.)
O. 1at Holmes County Central
O. 8Provine (S.J.)
O. 15at Canton
O. 22Ridgeland (S.J.)
O. 29Jim Hill (S.J.)
N. 5Callaway (S.J.)
  
 HOLMES COUNTY CENTRAL
 Coach: Marcus Rogers
A. 28Greenwood
S. 3McComb
S. 10at North Panola
S. 17Neshoba Central
S. 24at Canton
O. 1Forest Hill
O. 8Jim Hill
O. 15at Provine (S.J.)
O. 22Callaway
O. 29at Ridgeland
N. 5Vicksburg
  
 JIM HILL
 Coach: Jermaine Bryant
A. 27McComb (N.J.)
S. 3at Port Gibson
S. 10at Ridgeland
S. 17open
S. 24at Vicksburg
S. 30Callaway (S.J.)
O. 8at Holmes County Central
O. 15Neshoba Central (N.J.)
O. 22Canton (S.J.)
O. 29at Forest Hill (S.J.)
N. 4Provine (S.J.)
  
 NESHOBA CENTRAL
 Coach: Patrick Schoolar
A. 27South Panola
S. 3at West Lauderdale
S. 10Forest Hill
S. 17at Holmes County Central
S. 24at Provine (S.J.)
O. 1Canton
O. 8at Ridgeland
O. 15at Jim Hill (N.J.)
O. 22Vicksburg
O. 29Callaway
N. 5open
  
 PROVINE
 Coach: Tim Wilson
A. 27at Gautier
S. 3Lanier (S.J.)
S. 10Callaway (N.J.)
S. 17at Ridgeland
S. 24Neshoba Central (S.J.)
O. 1Vicksburg (S.J.)
O. 8at Forest Hill (S.J.)
O. 15Holmes County Central (S.J.)
O. 22open
O. 29at Canton
N. 4at Jim Hill (S.J.)
  
 RIDGELAND
 Coach: Teddy Dyess
A. 27at Northwest Rankin
S. 3at Pearl
S. 10Jim Hill
S. 17Provine
S. 24at Callaway
O. 1open
O. 8Neshoba Central
O. 15at Vickburg
O. 22at Forest Hill (S.J.)
O. 29Holmes County Central
N. 5Canton
  
 VICKSBURG
 Coach: Todd McDaniel
A. 27Germantown
S. 3Warren Central
S. 10at Canton
S. 17Forest Hill
S. 24Jim Hill
O. 1at Provine (S.J.)
O. 7at Callaway (N.J.)
O. 15Ridgeland
O. 22at Neshoba Central
O. 29open
N. 5at Holmes County Central
  
 REGION 3-5A
 BROOKHAVEN
 Coach: Tucker Peavey
A. 27Lawrence County
S. 3at Petal
S. 10open
S. 17McComb
S. 24at West Jones
O. 1Laurel
O. 8at Wayne County
O. 15Hattiesburg
O. 22Florence
O. 29at Natchez
N. 5at South Jones
  
 FLORENCE
 Coach: Rod Davis
A. 27at Pelahatchie
S. 3Richland
S. 10Magee
S. 17open
S. 24at Laurel
O. 1Wayne County
O. 8at Hattiesburg
O. 15West Jones
O. 22at Brookhaven
O. 29South Jones
N. 5at Natchez
  
 HATTIESBURG
 Coach: Tony Vance
A. 28at Petal
S. 3at Ocean Springs
S. 10Oak Grove
S. 17Meridian
S. 24Natchez
O. 1at South Jones
O. 8Florence
O. 15at Brookhaven
O. 22at Wayne County
O. 29West Jones
N. 5at Laurel
  
 LAUREL
 Coach: Ryan Earnest
A. 28at Meridian
S. 3D'Iberville
S. 10at Mendenhall
S. 17Petal
S. 24Florence
O. 1at Brookhaven
O. 8Natchez
O. 15at South Jones
O. 22at West Jones
O. 29Wayne County
N. 5Hattiesburg
  
 NATCHEZ
 Coach: Randy Craft
A. 27Wilkinson County
S. 3at Jefferson County
S. 10at Lawrence County
S. 17at Hazlehurst
S. 24at Hattiesburg
O. 1West Jones
O. 8at Laurel
O. 15Wayne County
O. 22at South Jones
O. 29Brookhaven
N. 5Florence
  
 SOUTH JONES
 Coach: Todd Breland
A. 27at Sumrall
S. 3Forest Hill
S. 10Forrest Co. AHS
S. 17at Northeast Jones
S. 24at Wayne County
O. 1Hattiesburg
O. 8at West Jones
O. 15Laurel
O. 22Natchez
O. 29at Florence
N. 5Brookhaven
  
 WAYNE COUNTY
 Coach: Jack Hankins
A. 28at Quitman
S. 3at Oak Grove
S. 10open
S. 17Pascagoula
S. 24South Jones
O. 1at Florence
O. 8Brookhaven
O. 15at Natchez
O. 22Hattiesburg
O. 29at Laurel
N. 5West Jones
  
 WEST JONES 
 Coach: Scott Pierson
A. 27at Madison Central
S. 3Northeast Jones
S. 10open
S. 16at Wingfield (S.J.)
S. 24Brookhaven
O. 1at Natchez
O. 8South Jones
O. 15at Florence
O. 22Laurel
O. 29at Hattiesburg
N. 5at Wayne County
  
 REGION 4-5A
 EAST CENTRAL
 Coach: Eric Collins
A. 27at Biloxi
S. 3Moss Point
S. 10South Pike
S. 17open
S. 24at West Harrison
O. 1at Pearl River Central
O. 8Picayune
O. 15at Long Beach
O. 22Gautier
O. 29at George County
N. 5Vancleave
  
 GAUTIER
 Coach: Marc High
A. 27Provine
S. 3at Pascagoula
S. 10open
S. 17Moss Point
S. 24at George County
O. 1Long Beach
O. 8at West Harrison
O. 15Vancleave
O. 22at East Central
O. 29at Pearl River Central
N. 5Picayune
  
 GEORGE COUNTY
 Coach: James Ray
A. 27at Gulfport
S. 3at Greene County
S. 10Ocean Springs
S. 17open
S. 24Gautier
O. 1West Harrison
O. 8at Vancleave
O. 15at Pearl River Central
O. 22Picayune
O. 29East Central
N. 5at Long Beach
  
 LONG BEACH
 Coach: Ryan Ross
A. 27at Pass Christian
S. 3St. Stanislaus
S. 10at Bay High
S. 17open
S. 24at Vancleave
O. 1at Gautier
O. 8Pearl River Central
O. 15East Central
O. 22West Harrison
O. 29at Picayune
N. 5George County
  
 PEARL RIVER CENTRAL
 Coach: Jacob Owen
A. 27Hancock
S. 3at Poplarville
S. 10Live Oak (La.)
S. 17Sumrall
S. 24at Picayune
O. 1East Central
O. 8at Long Beach
O. 15George County
O. 22at Vancleave
O. 29Gautier
N. 5West Harrison
  
 PICAYUNE
 Coach: Cody Stogner
A. 27Poplarville
S. 3Jefferson Davis County
S. 10at Gulfport
S. 17at D'Iberville
S. 24Pearl River Central
O. 1Vancleave
O. 8at East Central
O. 15at West Harrison
O. 22at George County
O. 29Long Beach
N. 5at Gautier
  
 VANCLEAVE
 Coach: Kevin Fant
A. 27Greene County
S. 3Hancock
S. 10at Moss Point
S. 17open
S. 24Long Beach
O. 1at Picayune
O. 8George County
O. 15at Gautier
O. 22Pearl River Central
O. 29at West Harrison
N. 5at East Central
  
 WEST HARRISON
 Coach: Quincy Patrick
A. 27at Bay High
S. 3SE Lauderdale
S. 10St. Helena (La.)
S. 17open
S. 24East Central
O. 1at George County
O. 8Gautier
O. 15Picayune
O. 22at Long Beach
O. 29Vancleave
N. 5at Pearl River Central

CLASS 4A

 REGION 1-4A
 CALEDONIA
 Coach: Michael Kelly
A. 26New Hope
S. 3Amory
S. 10at Holly Springs
S. 17Nettleton
S. 24at Aberdeen
O. 1at Corinth
O. 8Tishomingo County
O. 15Mooreville
O. 22at Itawamba AHS
O. 29at Shannon
  
 CORINTH
 Coach: Justin Dye
A. 27Saltillo
S. 3Kossuth
S. 10at Tupelo
S. 17Houston
S. 24New Albany
O. 1Caledonia
O. 8at Mooreville
O. 15Itawamba AHS
O. 22Shannon
O. 29at Tishomingo County
  
 ITAWAMBA AHS
 Coach: Clint Hoots
A. 27at Amory
S. 3New Albany
S. 10at North Pontotoc
S. 17New Hope
S. 24Pontotoc
O. 1at Tishomingo County
O. 8Shannon
O. 15at Corinth
O. 22Caledonia
O. 29at Mooreville
  
 MOOREVILLE
 Coach: Jimmy Young
A. 27at Booneville
S. 3Nettleton
S. 10at Amory
S. 17Aberdeen
S. 24at Mantachie
O. 1at Shannon
O. 8Corinth
O. 15at Caledonia
O. 22at Tishomingo County
O. 29Itawamba AHS
  
 SHANNON
 Coach: Daryl Carter
A. 27Pontotoc
S. 3at New Hope
S. 10at Houston
S. 17Noxubee County
S. 24Calhoun City
O. 1Mooreville
O. 8at Itawamba AHS
O. 15Tishomingo County
O. 22at Corinth
O. 29Caledonia
  
 TISHOMINGO COUNTY
 Coach: Richard Russo
A. 27Mantachie
S. 3at Belmont
S. 10Baldwyn
S. 17Kossuth
S. 24South Pontotoc
O. 1Itawamba AHS
O. 8at Caledonia
O. 15at Shannon
O. 22Mooreville
O. 29Corinth
  
 REGION 2-4A
 HOUSTON
 Coach: Baylor Dampeer
A. 27Calhoun City
S. 3at Aberdeen
S. 10Shannon
S. 17at Corinth
S. 24at Amory
O. 1South Pontotoc
O. 7at North Pontotoc
O. 15at Pontotoc
O. 22Ripley
O. 29New Albany
  
 NEW ALBANY
 Coach: Cody Stubblefield
A. 27East Union
S. 3at Itawamba AHS
S. 10Byhalia
S. 17at Booneville
S. 24at Corinth
O. 1at Pontotoc
O. 8Ripley
O. 15at North Pontotoc
O. 22South Pontotoc
O. 29at Houston
  
 NORTH PONTOTOC
 Coach: Andy Crotwell
A. 26at Tupelo Christian
S. 3Charleston
S. 10Itawamba AHS
S. 17Amory
S. 24at Nettleton
O. 1at Ripley
O. 7Houston
O. 15New Albany
O. 22at Pontotoc
O. 29at South Pontotoc
  
 PONTOTOC
 Coach: Jeff Carter
A. 27at Shannon
S. 3Grenada
S. 10Choctaw County
S. 17at Saltillo
S. 24at Itawamba AHS
O. 1New Albany
O. 8at South Pontotoc
O. 15Houston
O. 22North Pontotoc
O. 29at Ripley
  
 RIPLEY
 Coach: Perry Liles
A. 27at Byhalia
S. 3Holly Springs
S. 10at Kossuth
S. 17Senatobia
S. 24Booneville
O. 1North Pontotoc
O. 8at New Albany
O. 15South Pontotoc
O. 22at Houston
O. 29Pontotoc
  
 SOUTH PONTOTOC
 Coach: Rod Cook
A. 27East Webster
S. 3Choctaw County
S. 10Marshall Academy
S. 17at Bruce
S. 24at Tishomingo County
O. 1at Houston
O. 8Pontotoc
O. 15at Ripley
O. 22at New Albany
O. 29North Pontotoc
  
 REGION 3-4A
 CLARKSDALE
 Coach: Henry Johnson
A. 27Center Hill
S. 3at Greenville
S. 10Cleveland Central
S. 17at South Panola
S. 24Charleston
O. 1Greenwood
O. 8at Gentry
O. 15Yazoo City
O. 22Coahoma County
O. 29at Senatobia
  
 GENTRY
 Coach: Mario Young
A. 28Greenville
S. 3at Ruleville
S. 10at Humphreys County
S. 17at Leland
S. 24Leflore County
O. 1at Yazoo City
O. 8Clarksdale
O. 15Senatobia
O. 22at Greenwood
O. 29open
  
 GREENWOOD
 Coach: Clinton Gatewood
A. 28at Holmes County Central
S. 3at Rosa Fort
S. 10Greenville
S. 17Amanda Elzy
S. 24Lanier
O. 1at Clarksdale
O. 8Senatobia
O. 15open
O. 22Gentry
O. 29at Yazoo City
  
 SENATOBIA
 Coach: Brooks Oakley
A. 27at DeSoto Central
S. 3at Water Valley
S. 10Independence
S. 17at Ripley
S. 24at North Panola
O. 1Nettleton
O. 8at Greenwood
O. 15at Gentry
O. 22Yazoo City
O. 29Clarksdale
  
 YAZOO CITY
 Coach: Sherrod Gideon
A. 26at Callaway (N.J.)
S. 3Humphreys County
S. 10Yazoo County
S. 17at Velma Jackson
S. 24Magee
O. 1Gentry
O. 8at Jackson Prep
O. 15at Clarksdale
O. 22at Senatobia
O. 29Greenwood
  
 REGION 4-4A
 CHOCTAW CENTRAL
 Coach: Pepper Posey
A. 27at Union
S. 3at Cherokee (N.C.)
S. 9Nanih Waiya
S. 17Lake
S. 24open
O. 1Kosciusko
O. 8at Louisville
O. 15at NE Lauderdale
O. 22West Lauderdale
O. 29at Leake Central
  
 KOSCIUSKO
 Coach: Casey Orr
A. 27at Yazoo County
S. 3Winona
S. 10at Lewisburg
S. 17at Choctaw County
S. 24Forest
O. 1at Choctaw Central
O. 8West Lauderdale
O. 15at Leake Central
O. 22NE Lauderdale
O. 29Louisville
  
 LEAKE CENTRAL
 Coach: Bryant Thomas
A. 27at Kemper County
S. 3Purvis
S. 10at Philadelphia
S. 17North Pike
S. 24Velma Jackson
O. 1at West Lauderdale
O. 8NE Lauderdale
O. 15Kosciusko
O. 22at Louisville
O. 29Choctaw Central
  
 LOUISVILLE
 Coach: Tyrone Shorter
A. 27West Point
S. 3Kemper County
S. 10at Columbus
S. 17at Starkville
S. 24at Noxubee County
O. 1at NE Lauderdale
O. 8Choctaw Central
O. 15at West Lauderdale
O. 22Leake Central
O. 29at Kosciusko
  
 NE LAUDERDALE
 Coach: Maurice Gowdy
A. 27at Northeast Jones
S. 3Meridian
S. 10at SE Lauderdale
S. 17at Forest
S. 24Heidelberg
O. 1Louisville
O. 8at Leake Central
O. 15Choctaw Central
O. 22at Kosciusko
O. 29at West Lauderdale
  
 WEST LAUDERDALE
 Coach: Brock Clay
A. 27at Newton County
S. 3Neshoba Central
S. 10Meridian
S. 17at SE Lauderdale
S. 24at Philadelphia
O. 1Leake Central
O. 8at Kosciusko
O. 15Louisville
O. 22at Choctaw Central
O. 29NE Lauderdale
  
 REGION 5-4A
 MENDENHALL
 Coach: Chucky Allen
A. 27Columbia
S. 3at Magee
S. 10Laurel
S. 17Jefferson Davis County
S. 24at Collins
O. 1at Scott Central
O. 8at Newton County
O. 15Quitman
O. 22at Richland
O. 29Northeast Jones
  
 NEWTON COUNTY
 Coach: Bobby Bass
A. 27West Lauderdale
S. 3at Raleigh
S. 10Scott Central
S. 17at Union
S. 24Sumrall
O. 1at Richland
O. 8Mendenhall
O. 15at Northeast Jones
O. 22Quitman
O. 29open
  
 NORTHEAST JONES
 Coach: Keith Braddock
A. 27NE Lauderdale
S. 3at West Jones
S. 10at Perry Central
S. 17South Jones
S. 24at East Marion
O. 1at Quitman
O. 8Richland
O. 15Newton County
O. 22at Greene County
O. 29at Mendenhall
  
 QUITMAN
 Coach: Rashad Gandy
A. 28Wayne County
S. 3Heidelberg
S. 10at Newton
S. 17at Kemper County
S. 24at Enterprise-Clarke
O. 1Northeast Jones
O. 8open
O. 15at Mendenhall
O. 22at Newton County
O. 29Richland
  
 RICHLAND
 Coach: J.J. Plummer
A. 27at Wingfield (S.J.)
S. 3at Florence
S. 10McLaurin
S. 17Franklin County
S. 24at Pisgah
O. 1Newton County
O. 8at Northeast Jones
O. 15Collins
O. 22Mendenhall
O. 29at Quitman
  
 REGION 6-4A
 LANIER
 Coach: Michael Ashford
A. 26Crystal Springs (S.J.)
S. 3at Provine (N.J.)
S. 10open
S. 17at Hancock
S. 24at Greenwood
O. 1North Pike (N.J.)
O. 8at Raymond
O. 15at McComb
O. 22South Pike (N.J.)
O. 29at Wingfield (N.J.)
  
 MCCOMB
 Coach: Willie Brown
A. 27at Jim Hill (N.J.)
S. 3at Holmes County Central
S. 10Tylertown
S. 17at Brookhaven
S. 24Moss Point
O. 1South Pike
O. 8at North Pike
O. 15Lanier
O. 22Wingfield
O. 29at Raymond
  
 NORTH PIKE
 Coach: Matt Mock
A. 27Parklane Academy
S. 3Del La Salle (La.)
S. 10at Franklin County
S. 17at Leake Central 
S. 24open
O. 1at Lanier (N.J.)
O. 8McComb
O. 14at Wingfield (S.J.)
O. 22Raymond
O. 29at South Pike
  
 RAYMOND
 Coach: Michael Fields
A. 27Terry
S. 3open
S. 10Velma Jackson
S. 17Yazoo County
S. 24North Forrest
S. 30at Wingfield (S.J.)
O. 8Lanier
O. 15at South Pike
O. 22at North Pike
O. 29McComb
  
 SOUTH PIKE
 Coach: Brinson Wall
A. 27Pearl
S. 3at Harrison Central
S. 10at East Central
S. 17at Tylertown
S. 24Stone
O. 1at McComb
O. 8Wingfield
O. 15Raymond
O. 22at Lanier (N.J.)
O. 29North Pike
  
 WINGFIELD
 Coach: Corby Jacobs
A. 27Richland (S.J.)
S. 3at Hazlehurst
S. 10open
S. 16West Jones (S.J.)
S. 24at Forest Hill (S.J.)
S. 30Raymond (S.J.)
O. 8at South Pike
O. 14North Pike (S.J.)
O. 22at McComb
O. 29Lanier (N.J.)
  
 REGION 7-4A
 COLUMBIA
 Coach: Chip Bilderback
A. 27at Mendenhall
S. 3at East Marion
S. 10Petal
S. 17West Marion
S. 24at Jefferson Davis County
O. 1Sumrall
O. 8at Forrest Co. AHS
O. 15Purvis
O. 22at Poplarville
O. 29Lawrence County
  
 FORREST CO. AHS
 Coach: Brad Calcote
A. 27at Seminary
S. 3Pass Christian
S. 10at South Jones
S. 17at Stone
S. 24West Marion
O. 1Lawrence County
O. 8Columbia
O. 15at Poplarville
O. 22Sumrall
O. 29at Purvis
  
 LAWRENCE COUNTY
 Coach: Jesse Anderson
A. 27at Brookhaven
S. 3at Lumberton
S. 10Natchez
S. 17at Taylorsville
S. 24Tylertown
O. 1at Forrest Co. AHS
O. 8Poplarville
O. 15at Sumrall
O. 22Purvis
O. 29at Columbia
  
 POPLARVILLE
 Coach: Jay Beech
A. 27at Picayune
S. 3Pearl River Central
S. 10at Lumberton
S. 17Terry
S. 24at Pass Christian
O. 1Purvis
O. 8at Lawrence County
O. 15Forrest Co. AHS
O. 22Columbia
O. 29at Sumrall
  
 PURVIS
 Coach: Brad Hankins
A. 27Lumberton
S. 3at Leake Central
S. 10at Pass Christian
S. 17Bay High
S. 24Seminary
O. 1at Poplarville
O. 8Sumrall
O. 15at Columbia
O. 22at Lawrence County
O. 29Forrest Co. AHS
  
 SUMRALL
 Coach: Shannon White
A. 27South Jones
S. 3Bay High
S. 10Seminary
S. 17at Pearl River Central
S. 24at Newton County
O. 1at Columbia
O. 8at Purvis
O. 15Lawrence County
O. 22at Forrest Co. AHS
O. 29Poplarville
  
 REGION 8-4A
 BAY HIGH
 Coach: Jeremy Turcotte
A. 27West Harrison
S. 3at Sumrall
S. 10Long Beach
S. 17at Purvis
S. 24St. Stanislaus
O. 1Greene County
O. 8open
O. 15at Pass Christian
O. 22at Moss Point
O. 29Stone
  
 GREENE COUNTY
 Coach: Rotch Dungan
A. 27at Vancleave
S. 3George County
S. 10at Hancock
S. 17St. Martin
S. 24at Perry Central
O. 1at Bay High
O. 8Stone
O. 15Moss Point
O. 22Northeast Jones
O. 29at Pass Christian
  
 MOSS POINT
 Coach: Wesley Harmon
A. 27Pascagoula
S. 3at East Central
S. 10Vancleave
S. 17at Gautier
S. 24at McComb
O. 1at Stone
O. 8Pass Christian
O. 15at Greene County
O. 22Bay High
O. 29open
  
 PASS CHRISTIAN
 Coach: Chase Carmody
A. 27Long Beach
S. 3at Forrest Co. AHS
S. 10Purvis
S. 17at St. Stanislaus
S. 24Poplarville
O. 1open
O. 8at Moss Point
O. 15Bay High
O. 22at Stone
O. 29Greene County
  
 STONE
 Coach: John Feaster
A. 27at St. Martin
S. 3Biloxi
S. 10open
S. 17Forrest Co. AHS
S. 24at South Pike
O. 1Moss Point
O. 8at Greene County
O. 15open
O. 22Pass Christian
O. 29at Bay High

CLASS 3A

 REGION 1-3A
 ALCORN CENTRAL
 Coach: Matt Meeks
A. 27open
S. 3at Thrasher
S. 10at Falkner
S. 17Smithville
S. 24Baldwyn
O. 1at Mantachie
O. 8Kossuth
O. 15at Booneville
O. 22Middleton (Tenn.)
O. 29Water Valley
  
 BOONEVILLE
 Coach: Mike Mattox
A. 27Mooreville
S. 3at Baldwyn
S. 10East Union
S. 17New Albany
S. 24at Ripley
O. 1at Kossuth
O. 8at Bruce
O. 15Alcorn Central
O. 22at Water Valley
O. 29Mantachie
  
 KOSSUTH
 Coach: Brian Kelly
A. 27Baldwyn
S. 3at Corinth
S. 10Ripley
S. 17at Tishomingo County
S. 24Adamsville (Tenn.)
O. 1Booneville
O. 8at Alcorn Central
O. 15Water Valley
O. 22at Mantachie
O. 29at Hatley
  
 MANTACHIE
 Coach: Ken Adams
A. 27at Tishomingo County
S. 3Ashland
S. 10at Hatley
S. 17Thrasher
S. 24Mooreville
O. 1Alcorn Central
O. 8at Water Valley
O. 15at Macon Road Baptist (Tenn.)
O. 22Kossuth
O. 29at Booneville
  
 WATER VALLEY
 Coach: Brad Embry
A. 27at Independence
S. 3Senatobia
S. 10Bruce
S. 17at Calhoun City
S. 24at Winona
O. 1open
O. 8Mantachie
O. 15at Kossuth
O. 22Booneville
O. 29at Alcorn Central
  
 REGION 2-3A
 BYHALIA
 Coach: Chris Rayford
A. 27Ripley
S. 3Lewisburg
S. 10at New Albany
S. 17at Marks Palmer
S. 24open
O. 1at Rosa Fort
O. 8North Panola
O. 15Memphis Manassas
O. 22at Holly Springs
O. 29Independence
  
 HOLLY SPRINGS
 Coach: Sylvester Hemphill
A. 27at Northside
S. 3at Ripley
S. 10Caledonia
S. 17at J.Z. George
S. 24Hatley
O. 1Independence
O. 8open
O. 15at Rosa Fort
O. 22Byhalia
O. 29North Panola
  
 INDEPENDENCE
 Coach: Kris Clanton
A. 27Water Valley
S. 3at Coahoma County
S. 10at Senatobia
S. 17Morton
S. 24at Strayhorn
O. 1Holly Springs
O. 8Rosa Fort
O. 15at North Panola
O. 22open
O. 29at Byhalia
  
 NORTH PANOLA
 Coach: Randal Montgomery
A. 27Marks Palmer
S. 3at Calhoun City
S. 11Holmes County Central
S. 17at Cleveland Central
S. 24Senatobia
O. 1open
O. 8at Byhalia
O. 15Independence
O. 22Rosa Fort 
O. 29at Holly Springs
  
 ROSA FORT
 Coach: Kwame Jackson
A. 27at Hernando
S. 3Greenwood
S. 10at McEvans
S. 17Coahoma County
S. 24at Ruleville
O. 1Byhalia
O. 8at Independence
O. 15Holly Springs
O. 22at North Panola
O. 29open
  
 REGION 3-3A
 AMANDA ELZY
 Coach: Morris Bush
A. 27at Leflore County
S. 3Noxubee County
S. 10Northside
S. 17at Greenwood
S. 24J.Z. George
O. 1Ruleville
O. 8at Marks Palmer
O. 15at Yazoo County
O. 22Winona
O. 29at Humphreys County
  
 HUMPHREYS COUNTY
 Coach: Tim Johnson
A. 27South Delta
S. 3at Yazoo City
S. 10Gentry
S. 17at McEvans
S. 24at Leland
O. 1at Yazoo County
O. 8Ruleville
O. 15at Winona
O. 22at Leflore County
O. 29Amanda Elzy
  
 RULEVILLE
 Coach: Damaris Mitchell
A. 27at Port Gibson
S. 3Gentry
S. 10at Marks Palmer
S. 17South Delta
S. 24Rosa Fort
O. 1at Amanda Elzy
O. 8at Humphreys County
O. 15open
O. 22Yazoo County
O. 29Winona
  
 WINONA
 Coach: Joey Tompkins
A. 27Choctaw County
S. 3at Kosciusko
S. 10J.Z. George
S. 17at Philadelphia
S. 24Water Valley
S. 30Alexandria (La.)
O. 8Yazoo County
O. 15Humphreys County
O. 22at Amanda Elzy
O. 29at Ruleville
  
 YAZOO COUNTY
 Coach: Robert Dobbs
A. 27Kosciusko
S. 3Velma Jackson
S. 10at Yazoo City
S. 17at Raymond
S. 24at Newton
O. 1Humphreys County
O. 8at Winona
O. 15Amanda Elzy
O. 22at Ruleville
O. 29open
  
 REGION 4-3A
 ABERDEEN
 Coach: Alex Williams
A. 27at Okolona
S. 3Houston
S. 10at Calhoun City
S. 17at Mooreville
S. 24Caledonia
O. 1Amory
O. 8at Nettleton
O. 15at East Webster
O. 22Hatley
O. 29at Noxubee County
  
 AMORY
 Coach: Brooks Dampeer
A. 27Itawamba AHS
S. 3at Caledonia
S. 10Mooreville
S. 17at North Pontotoc
S. 24Houston
O. 1at Aberdeen
O. 8Hatley
O. 15at Noxubee County
O. 22open
O. 29Nettleton
  
 HATLEY
 Coach: Clint Adair
A. 27at Hamilton
S. 3Smithville
S. 10Mantachie
S. 17at Belmont
S. 24at Holly Springs
O. 1Noxubee County
O. 8at Amory
O. 15Nettleton
O. 22at Aberdeen
O. 29Kossuth
  
 NETTLETON
 Coach: John Keith
A. 27Eupora
S. 3at Mooreville
S. 10Saltillo
S. 17at Caledonia
S. 24North Pontotoc
O. 1at Senatobia
O. 8Aberdeen
O. 15at Hatley
O. 22Noxubee County
O. 29at Amory
  
 NOXUBEE COUNTY
 Coach: Teddy Young
A. 27Philadelphia
S. 3at Amanda Elzy
S. 10West Point
S. 17at Shannon
S. 24Louisville
O. 1at Hatley
O. 8Kemper County
O. 15Amory
O. 22at Nettleton
O. 29Aberdeen
  
 REGION 5-3A
 CLARKDALE
 Coach: Jason Soules
A. 27at Ethel
S. 3Stringer
S. 10St. Patrick
S. 17at Sebastopol
S. 24Sacred Heart
O. 1at Forest
O. 8Morton
O. 15at Enterprise-Clarke
O. 22at Union
O. 29SE Lauderdale
  
 ENTERPRISE-CLARKE
 Coach: Kelly Jimmerson
A. 27Lake
S. 3at Perry Central
S. 10at Mize
S. 17at Stringer
S. 24Quitman
O. 1at Morton
O. 8Union
O. 15Clarkdale
O. 22at SE Lauderdale
O. 29Forest
  
 FOREST
 Coach: David Parker
A. 27at Leake County
S. 3Newton
S. 10at Kemper County
S. 17NE Lauderdale
S. 24at Koscisuko
O. 1Clarkdale
O. 8at SE Lauderdale
O. 15Union
O. 22Morton
O. 29at Enterprise-Clarke
  
 MORTON
 Coach: Sean Gerald
A. 27at Scott Central
S. 3Taylorsville
S. 10Pearl
S. 17at Independence
S. 24at Pelahatchie
O. 1Enterprise-Clarke
O. 8at Clarkdale
O. 15SE Lauderdale
O. 22at Forest
O. 29Union
  
 SE LAUDERDALE
 Coach: Wade Pierce
A. 27at Heidelberg
S. 3at West Harrison
S. 10NE Lauderdale
S. 17West Lauderdale
S. 24Kemper County
O. 1at Union
O. 8Forest
O. 15at Morton
O. 22Enterprise-Clarke
O. 29at Clarkdale
  
 UNION
 Coach: Jordan Wren
A. 27Choctaw Central
S. 3Scott Central
S. 10at Leake Academy
S. 17Newton County
S. 24at Choctaw County
O. 1SE Laudedale
O. 8at Enterprise-Clarke
O. 15at Forest
O. 22Clarkdale
O. 29at Morton
  
 REGION 6-3A
 CRYSTAL SPRINGS
 Coach: Tim McNair
A. 26at Lanier (S.J.)
S. 3Terry
S. 10at Jefferson County
S. 17Wilkinson County
S. 24at Port Gibson
O. 1Raleigh
O. 8at McLaurin
O. 15Wesson
O. 22Hazlehurst
O. 29at Magee
  
 HAZLEHURST
 Coach: Damian Gary
A. 27at Newton
S. 3Wingfield
S. 10at Port Gibson
S. 17Natchez
S. 24open
O. 1at Wesson
O. 8Magee
O. 15McLaurin
O. 22at Crystal Springs
O. 29at Raleigh
  
 MAGEE
 Coach: Zach Jones
A. 26Taylorsville
S. 3Mendenhall
S. 10at Florence
S. 17at Collins
S. 24at Yazoo City
O. 1McLaurin
O. 8at Hazlehurst
O. 15at Raleigh
O. 22Wesson
O. 29Crystal Springs
  
 MCLAURIN
 Coach: Sid Wheatley
A. 27Puckett
S. 3Loyd Star
S. 10at Richland
S. 17West Lincoln
S. 24at St. Andrew's
O. 1at Magee
O. 8Crystal Springs
O. 15at Hazlehurst
O. 22Raleigh
O. 29at Wesson
  
 RALEIGH
 Coach: Ryan Higdon
A. 27at Bay Springs
S. 3Newton County
S. 10at Taylorsville
S. 17at Seminary
S. 24MRA
O. 1at Crystal Springs
O. 8at Wesson
O. 15Magee
O. 22at McLaurin
O. 29Hazlehurst
  
 WESSON
 Coach: Jeremy Loy
A. 27at Tylertown
S. 3Franklin County
S. 10at Wilkinson County
S. 17Lumberton
S. 24at Mize
O. 1Hazlehurst
O. 8Raleigh
O. 15at Crystal Springs
O. 22at Magee
O. 29McLaurin
  
 REGION 7-3A
 FRANKLIN COUNTY
 Coach: B.J. Smithhart
A. 27West Lincoln
S. 3at Wesson
S. 10North Pike
S. 17at Richland
S. 24at Amite County
O. 1at Tylertown
O. 8Jefferson County
O. 15at Port Gibson
O. 22Wilkinson County
O. 29Bogue Chitto
  
 JEFFERSON COUNTY
 Coach: Rod Holmes
A. 27at Amite County
S. 3Natchez
S. 10Crystal Springs
S. 17at East Marion
S. 24St. Charles Catholic (La.)
O. 1Port Gibson
O. 8at Franklin County
O. 15open
O. 22Tylertown
O. 29at Wilkinson County
  
 PORT GIBSON
 Coach: Harry Brown
A. 27Ruleville
S. 3Jim Hill
S. 10Hazlehurst
S. 17at Murrah (Hughes)
S. 24Crystal Springs
O. 1at Jefferson County
O. 8at Wilkinson County
O. 15Franklin County
O. 22at Newton
O. 29Tylertown
  
 TYLERTOWN
 Coach: Osborne Holmes
A. 27Wesson
S. 3West Marion
S. 10at McComb
S. 17South Pike
S. 24at Lawrence County
O. 1Franklin County
O. 8at Franklinton (La.)
O. 15at Wilkinson County
O. 22Jefferson County
O. 29at Port Gibson
  
 WILKINSON COUNTY
 Coach: Jeffrey Gibson
A. 27at Natchez
S. 3Amite County
S. 10Wesson
S. 17at Crystal Springs
S. 24Port Allen (La.)
O. 1open
O. 8Port Gibson
O. 15Tylertown
O. 22at Franklin County
O. 29at Jefferson County
  
 REGION 8-3A
 JEFFERSON DAVIS COUNTY
 Coach: Lance Mancuso
A. 27Collins
S. 3at Picayune
S. 10at D'Iberville
S. 17at Mendenhall
S. 24Columbia
O. 1Perry Central
O. 8at Seminary
O. 15St. Patrick
O. 22at West Marion
O. 29St. Stanislaus
  
 PERRY CENTRAL
 Coach: Craig Cluff
A. 27at Richton
S. 3Enterprise-Clarke
S. 10Northeast Jones
S. 17at Amite County
S. 24Greene County
O. 1at Jefferson Davis County
O. 8St. Patrick
O. 15West Marion
O. 22at St. Stanislaus
O. 29at Seminary
  
 ST. PATRICK
 Coach: Trey Bailey
A. 27at Sacred Heart
S. 3St. Andrew's
S. 10at Clarkdale
S. 17Resurrection
S. 24at Snook Christian (Ala.)
O. 1St. Stanislaus
O. 8at Perry Central
O. 15at Jefferson Davis County
O. 22Seminary
O. 29West Marion
  
 ST. STANISLAUS
 Coach: Nate Encrapera
A. 27D'Iberville
S. 3at Long Beach
S. 10Pensacola Catholic (Fla.)
S. 17Pass Christian
S. 24at Bay High
O. 1at St. Patrick
O. 8West Marion
O. 15at Seminary
O. 22Perry Central
O. 29at Jefferson Davis County
  
 SEMINARY
 Coach: Mitch Evans
A. 27Forrest Co. AHS
S. 3at Collins
S. 10at Sumrall
S. 17Raleigh
S. 24at Purvis
O. 1at West Marion
O. 8Jefferson Davis County
O. 15St. Stanislaus
O. 22at St. Patrick
O. 29Perry Central
  
 WEST MARION
 Coach: Brandon Thornhill
A. 27East Marion
S. 3at Tylertown
S. 10St. Martin
S. 17at Columbia
S. 24at Forrest Co. AHS
O. 1Seminary
O. 8at St. Stanislaus
O. 15at Perry Central
O. 22Jefferson Davis County
O. 29at St. Patrick

CLASS 2A

 

 REGION 1-2A
 BALDWYN
 Coach: Michael Gray
A. 27at Kossuth
S. 3Booneville
S. 10at Tishomingo County
S. 17East Webster
S. 24at Alcorn Central
O. 1Walnut
O. 7at Myrtle
O. 15Potts Camp
O. 22Belmont
O. 29at East Union
  
 BELMONT
 Coach: Jason Coker
A. 27at Smithville
S. 3Tishomingo County
S. 10open
S. 17Hatley
S. 24at Red Bay (Ala.)
O. 1East Union
O. 8at Potts Camp
O. 15Walnut
O. 22at Baldwyn
O. 29Myrtle
  
 EAST UNION
 Coach: Todd Lott
A. 27at New Albany
S. 3Heritage Academy
S. 10at Booneville
S. 17at Eupora
S. 24East Webster
O. 1at Belmont
O. 8at Walnut
O. 15Myrtle
O. 22at Potts Camp
O. 29Baldwyn
  
 MYRTLE
 Coach: Jeremy Smithey
A. 27at Vardaman
S. 3Strayhorn
S. 10at Thrasher
S. 17open
S. 24Middleton (Tenn.)
O. 1at Potts Camp
O. 8Baldwyn
O. 15at East Union
O. 22Walnut
O. 29at Belmont
  
 POTTS CAMP
 Coach: Darrow Anderson
A. 27Falkner
S. 3at Macon Road Baptist (Tenn.)
S. 10at Coldwater
S. 17Strayhorn
S. 24at Eupora
O. 1Myrtle
O. 8Belmont
O. 15at Baldwyn
O. 22East Union
O. 29at Walnut
  
 WALNUT
 Coach: John Meeks
A. 27Ashland
S. 2at Falkner
S. 10at Middleton (Tenn.)
S. 17Biggersville
S. 24Marshall Academy
O. 1at Baldwyn
O. 8East Union
O. 15at Belmont
O. 22at Myrtle
O. 29Potts Camp
  
 REGION 2-2A
 BRUCE
 Coach: Jamaal Jackson
A. 27Coffeeville
S. 3Vardaman
S. 10at Water Valley
S. 17South Pontotoc
S. 24at Nanih Waiya
O. 1Eupora
O. 8Booneville
O. 15at Calhoun City
O. 22Choctaw County
O. 29at East Webster
  
 CALHOUN CITY
 Coach: M.D. Jennings
A. 27at Houston
S. 3North Panola
S. 10Aberdeen
S. 17Water Valley
S. 24at Shannon
O. 1East Webster
O. 8at Eupora
O. 15Bruce
O. 22open
O. 29at Choctaw County
  
 CHOCTAW COUNTY
 Coach: Jeff Roberts
A. 27at Winona
S. 3at South Pontotoc
S. 10at Pontotoc
S. 17Kosciusko
S. 24Union
O. 1open
O. 8at East Webster
O. 15Eupora
O. 22at Bruce
O. 29Calhoun City
  
 EAST WEBSTER
 Coach: Ron Price
A. 27at South Pontotoc
S. 3Nanih Waiya
S. 10Vardaman
S. 17at Baldwyn
S. 24at East Union
O. 1at Calhoun City
O. 8Choctaw County
O. 15Aberdeen
O. 22at Eupora
O. 29Bruce
  
 EUPORA
 Coach: Brad Gray
A. 27at Nettleton
S. 3French Camp
S. 10at Biggersville
S. 17East Union
S. 24Potts Camp
O. 1at Bruce
O. 8Calhoun City
O. 15at Choctaw County
O. 22East Webster
O. 29at J.Z. George
  
 REGION 3-2A
 CHARLESTON
 Coach: Don Taylor
A. 27West Tallahatchie
S. 3at North Pontotoc
S. 10at Leflore County
S. 17Pelahatchie
S. 24at Clarksdale
O. 1open
O. 8Northside
O. 15at Strayhorn
O. 22Marks Palmer
O. 29at Coahoma County
  
 COAHOMA COUNTY
 Coach: McKinley Scott
A. 27O'Bannon
S. 3Independence
S. 10at West Tallahatchie
S. 17at Rosa Fort
S. 24open
O. 1at Northside
O. 8Strayhorn
O. 15at Marks Palmer
O. 22Clarksdale
O. 29Charleston
  
 MARKS PALMER
 Coach: Billy Fields
A. 27at North Panola
S. 3at West Bolivar
S. 10Ruleville
S. 17Byhalia
S. 24at O'Bannon
O. 1at Strayhorn
O. 8Amanda Elzy
O. 15Coahoma County
O. 22at Charleston
O. 29Northside
  
 NORTHSIDE
 Coach: Edwin Norwood
A. 27Holly Springs
S. 3at McEvans
S. 10at Amanda Elzy
S. 17West Bolivar
S. 24open
O. 1Coahoma County
O. 8at Charleston
O. 15O'Bannon
O. 22Strayhorn
O. 29at Marks Palmer
  
 STRAYHORN
 Coach: Tim Melton
A. 27Coldwater
S. 3at Myrtle
S. 10at Ashland
S. 17at Potts Camp
S. 24Independence
O. 1Marks Palmer
O. 8at Coahoma County
O. 15Charleston
O. 22at Northside
O. 29open
  
 REGION 4-2A
 J.Z. GEORGE
 Coach: Rusty Smith
A. 27Greenville Christian
S. 3at Coffeeville
S. 10at Winona
S. 17Holly Springs
S. 24at Amanda Elzy
O. 1Riverside
O. 8at Leflore County
O. 15Leland
O. 22at O'Bannon
O. 29Eupora
  
 LEFLORE COUNTY
 Coach: Eric House
A. 27Amanda Elzy
S. 3at South Delta
S. 10Charleston
S. 17open
S. 24at Gentry
O. 1at O'Bannon
O. 8J.Z. George
O. 15at Riverside
O. 22Humphreys County
O. 29Leland
  
 LELAND
 Coach: Ricardo Tigler
A. 27McEvans
S. 3Simmons
S. 10at South Delta
S. 17Gentry
S. 24Humphreys County
O. 1open
O. 8O'Bannon
O. 15at J.Z. George
O. 22Riverside
O. 29at Leflore County
  
 O'BANNON
 Coach: Lynn Lang
A. 27at Coahoma County
S. 3West Tallahatchie
S. 10West Bolivar
S. 17at Simmons
S. 24Marks Palmer
O. 1Leflore County
O. 8at Leland
O. 15at Northside
O. 22J.Z. George
O. 29at Riverside
  
 RIVERSIDE
 Coach: Jim Risen
A. 27Greenville St. Joseph
S. 3open
S. 10at Simmons
S. 17at West Tallahatchie
S. 24at Greenville Christian
O. 1at J.Z. George
O. 8Delta Streets Academy
O. 15Leflore County
O. 22at Leland
O. 29O'Bannon
  
 REGION 5-2A
 KEMPER COUNTY
 Coach: Rashawn Westerfield
A. 27Leake Central
S. 3at Louisville
S. 10Forest
S. 17Quitman
S. 24at SE Lauderdale
O. 1Lake
O. 8at Noxubee County
O. 15at Newton
O. 22Philadelphia
O. 29at Nanih Waiya
  
 LAKE
 Coach: Tate Hanna
A. 27at Enterprise-Clarke
S. 3at Sebastopol
S. 10Pelahatchie
S. 17at Choctaw Central
S. 24Scott Central
O. 1at Kemper County
O. 8Newton
O. 15at Philadelphia 
O. 22Nanih Waiya
O. 29Stringer
  
 NANIH WAIYA
 Coach: James Courtney
A. 26at Noxapater
S. 3at East Webster
S. 10at Choctaw Central
S. 17French Camp
S. 24Bruce
O. 1at Newton
O. 8Philadelphia
O. 15Pelahatchie
O. 22at Lake
O. 29Kemper County
  
 NEWTON
 Coach: Zackary Grady
A. 27Hazlehurst
S. 3at Forest
S. 10Quitman
S. 17at Heidelberg
S. 24Yazoo County
O. 1Nanih Waiya
O. 8at Lake
O. 15Kemper County
O. 22Port Gibson
O. 29at Philadelphia
  
 PHILADELPHIA
 Coach: David Frey
A. 27at Noxubee County
S. 3at Bay Springs
S. 10Leake Central
S. 17Winona
S. 24West Lauderdale
O. 1at Mize
O. 8at Nanih Waiya
O. 15Lake
O. 22at Kemper County
O. 29Newton
  
 REGION 6-2A
 PELAHATCHIE
 Coach: Ryan Keeton
A. 27Florence
S. 3Copiah Academy
S. 10at Lake
S. 17at Charleston
S. 24Morton
O. 1Velma Jackson
O. 8at Scott Central
O. 15at Nanih Waiya
O. 22Pisgah
O. 29at Puckett
  
 PISGAH
 Coach: Michael Granberry
A. 27at Bogue Chitto
S. 3at Richton
S. 10Sebastopol
S. 17at Cathedral
S. 24Richland
O. 1Puckett
O. 8at Velma Jackson
O. 15Scott Central
O. 22at Pelahatchie
O. 29St. Andrew's
  
 PUCKETT
 Coach: Jason Goodwin
A. 27at McLaurin
S. 3Leake County
S. 10at West Lincoln
S. 17at Richton
S. 24Bogue Chitto
O. 1at Pisgah
O. 7North Forrest
O. 15Velma Jackson
O. 22at Scott Central
O. 29Pelahatchie
  
 SCOTT CENTRAL
 Coach: Jeff Stockstill
A. 27Morton
S. 3at Union
S. 10at Newton County
S. 17Bay Springs
S. 24at Lake
O. 1Mendenhall
O. 8Pelahatchie
O. 15at Pisgah
O. 22Puckett
O. 29at Velma Jackson
  
 VELMA JACKSON
 Coach: Bernard Euell
A. 27Canton
S. 3at Yazoo County
S. 10at Raymond
S. 17Yazoo City
S. 24at Leake Central
O. 1at Pelahatchie
O. 8Pisgah
O. 15at Puckett
O. 22open
O. 29Scott Central
  
 REGION 7-2A
 AMITE COUNTY
 Coach: Reginald Lumpkin
A. 27Jefferson County
S. 3at Wilkinson County
S. 10Leake County
S. 17Perry Central
S. 24Franklin County
O. 1open
O. 8East Marion
O. 15West Lincoln
O. 22at Bogue Chitto
O. 29at Loyd Star
  
 BOGUE CHITTO
 Coach: Gareth Sartin
A. 27Pisgah
S. 3Salem
S. 10at Enterprise-Lincoln
S. 17Mize
S. 24at Puckett
O. 1at West Lincoln
O. 8Loyd Star
O. 15at East Marion
O. 22Amite County
O. 29at Franklin County
  
 EAST MARION
 Coach: Brad Hughes
A. 27at West Marion
S. 3Columbia
S. 10at North Forrest
S. 17Jefferson County
S. 24Northeast Jones
O. 1at Loyd Star
O. 8at Amite County
O. 15Bogue Chitto
O. 22at Sacred Heart
O. 29West Lincoln
  
 LOYD STAR
 Coach: Brian Ford
A. 27Mize
S. 3at McLaurin
S. 10at Salem
S. 17North Forrest
S. 24Stringer
O. 1East Marion
O. 8at Bogue Chitto
O. 15at St. Andrew's
O. 22at West Lincoln
O. 29Amite County
  
 WEST LINCOLN
 Coach: Brad Bland
A. 27at Franklin County
S. 3at Sacred Heart
S. 10Puckett
S. 17at McLaurin
S. 24East Rankin
O. 1Bogue Chitto
O. 8St. Andrew's
O. 15at Amite County
O. 22Loyd Star
O. 29at East Marion
  
 REGION 8-2A
 COLLINS
 Coach: Eric Booth
A. 27at Jefferson Davis County
S. 3Seminary
S. 10at Mount Olive
S. 17Magee
S. 24Mendenhall
O. 1at Stringer
O. 8Mize
O. 15at Richland
O. 22North Forrest
O. 29at Heidelberg
  
 HEIDELBERG
 Coach: Jim Nowell
A. 27SE Lauderdale
S. 3at Quitman
S. 10Bay Springs
S. 17Newton
S. 24at NE Lauderdale
O. 1at North Forrest
O. 8at Stringer
O. 15Mize
O. 22open
O. 29Collins
  
 MIZE
 Coach: Steven Bynum
A. 27at Loyd Star
S. 3at Mount Olive
S. 10Enterprise-Clarke
S. 17at Bogue Chitto
S. 24Wesson
O. 1Philadelphia
O. 8at Collins
O. 15at Heidelberg
O. 22Stringer
O. 29North Forrest
  
 NORTH FORREST
 Coach: Anthony Dillon
A. 27Mount Olive
S. 3at Resurrection
S. 10East Marion
S. 17at Loyd Star
S. 24at Raymond
O. 1Heidelberg
O. 7at Puckett
O. 15Stringer
O. 22at Collins
O. 29at Mize 
  
 STRINGER
 Coach: Morris Cascio
A. 27Sylva-Bay Academy
S. 3at Clarkdale
S. 10Resurrection
S. 17Enterprise-Clarke
S. 24at Loyd Star
O. 1Collins
O. 8Heidelberg
O. 15at North Forrest
O. 22at Mize
O. 29at Lake

CLASS 1A

 REGION 1-1A
 ASHLAND
 Coach: Christopher Suggs
A. 27at Walnut
S. 3at Mantachie
S. 10Strayhorn
S. 17open
S. 24at Smithville
O. 1Byers
O. 8at Thrasher
O. 15Tupelo Christian
O. 22Okolona
O. 29at Falkner
N. 5at Biggersville
  
 BIGGERSVILLE
 Coach: Case Ingram
A. 27at West Lowndes
S. 3open
S. 10Eupora
S. 17at Walnut
S. 24at Thrasher
O. 1Tupelo Christian
O. 8at Smithville
O. 15Byers
O. 22Falkner
O. 29at Okolona
N. 5Ashland
  
 BYERS
 Coach: Christopher Daniels
A. 27at Bluff City (Tenn.)
S. 3at Memphis Kingsbury
S. 10at Rossville Christian (Tenn.)
S. 17at Coldwater
S. 24Okolona
O. 1at Ashland
O. 8Falkner
O. 15at Biggersville
O. 22at Smithville
O. 29Thrasher
N. 5Tupelo Christian
  
 FALKNER
 Coach: Jeff Anglin
A. 27at Potts Camp
S. 3Walnut
S. 10Alcorn Central
S. 17open
S. 24at Tupelo Christian
O. 1Thrasher
O. 8at Byers
O. 15Smithville
O. 22at Biggersville
O. 29Ashland
N. 5Okolona
  
 OKOLONA
 Coach: Lamart Harvey
A. 27Aberdeen
S. 3at West Lowndes
S. 10Magnolia Heights
S. 17Hamilton
S. 24at Byers
O. 1Smithville
O. 8at Tupelo Christian
O. 15Thrasher
O. 22at Ashland
O. 29Biggersville
N. 5at Falkner
  
 SMITHVILLE
 Coach: Chad Collums
A. 27Belmont
S. 3at Hatley
S. 10Hamilton
S. 17at Alcorn Central
S. 24Ashland
O. 1at Okolona
O. 8Biggersville
O. 15at Falkner
O. 22Byers
O. 29at Tupelo Christian
N. 5Thrasher
  
 THRASHER
 Coach: Ross Coley
A. 27at Middleton (Tenn.)
S. 3Alcorn Central
S. 10Myrtle
S. 17at Mantachie
S. 24Biggersville
O. 1at Falkner
O. 8Ashland
O. 15at Okolona
O. 22Tupelo Christian
O. 29at Byers
N. 5at Smithville
  
 TUPELO CHRISTIAN
 Coach: Shaune Holiday
A. 26North Pontotoc
S. 3at Evangelical Christian (Tenn.)
S. 10West Lowndes
S. 17open
S. 24Falkner
O. 1at Biggersville
O. 8Okolona
O. 15at Ashland
O. 22at Thrasher
O. 29Smithville
N. 5at Byers
  
 REGION 2-1A
 COFFEEVILLE
 Coach: Darren Davis
A. 27at Bruce
S. 3J.Z. George
S. 10at Noxapater
S. 17open
S. 24McEvans
O. 1Simmons
O. 8at West Bolivar
O. 15at Coldwater
O. 22McAdams
O. 29South Delta
N. 5at West Tallahatchie
  
 COLDWATER
 Coach: Rob Chapman
A. 27at Strayhorn
S. 3open
S. 10Potts Camp
S. 17Byers
S. 24at McAdams
O. 1South Delta
O. 8at West Tallahatchie
O. 15Coffeeville
O. 22at West Bolivar
O. 29McEvans
N. 5Simmons
  
 MCADAMS
 Coach: Kenneth Nelson
A. 27Sebastopol
S. 3at Hamilton
S. 10Ethel
S. 17at St. Andrew's
S. 24Coldwater
O. 1at West Bolivar
O. 8South Delta
O. 15at Simmons
O. 22at Coffeeville
O. 29West Tallahatchie
N. 5at McEvans
  
 MCEVANS
 Coach: Montrell Finley
A. 27at Leland
S. 3Northside
S. 10Rosa Fort
S. 17Humphreys County
S. 24at Coffeeville
O. 1West Tallahatchie
O. 8at Simmons
O. 15West Bolivar
O. 22at South Delta
O. 29at Coldwater
N. 5McAdams
  
 SIMMONS
 Coach: Tavares Johnson
A. 27open
S. 3at Leland
S. 10Riverside
S. 17O'Bannon
S. 24at South Delta
O. 1at Coffeeville
O. 8McEvans
O. 15McAdams
O. 22at West Tallahatchie
O. 29West Bolivar
N. 5at Coldwater
  
 SOUTH DELTA
 Coach: Derrick Hooker
A. 27at Humphreys County
S. 3Leflore County
S. 10Leland
S. 17at Ruleville
S. 24Simmons
O. 1at Coldwater
O. 8at McAdams
O. 15at West Tallahatchie
O. 22McEvans
O. 29at Coffeeville
N. 5West Bolivar
  
 WEST BOLIVAR
 Coach: Terry Nolden
A. 27open
S. 3Marks Palmer
S. 10at O'Bannon
S. 17at Northside
S. 24West Tallahatchie
O. 1McAdams
O. 8Coffeeville
O. 15at McEvans
O. 22Coldwater
O. 29at Simmons
N. 5at South Delta
  
 WEST TALLAHATCHIE
 Coach: Lorenzo Pimpton
A. 27at Charleston
S. 3at O'Bannon
S. 10Coahoma County
S. 17Riverside
S. 24at West Bolilvar
O. 1at McEvans
O. 8Coldwater
O. 15South Delta
O. 22Simmons
O. 29at McAdams
N. 5Coffeeville
  
 REGION 3-1A
 ETHEL
 Coach: Adam Smith
A. 27Clarkdale
S. 3Enterprise-Lincoln
S. 10at McAdams
S. 17at East Rankin
S. 24Leake County
O. 1at French Camp
O. 8Hamilton
O. 15at Sebastopol
O. 22at West Lowndes
O. 29Vardaman
N. 5Noxapater
  
 FRENCH CAMP
 Coach: Nathan Wright
A. 27at Winona Christian
S. 3Eupora
S. 10Starkville Academy
S. 17at Nanih Waiya
S. 24at Hamilton
O. 1Ethel
O. 8at West Lowndes
O. 15Vardaman
O. 22at Noxapater
O. 29Sebastopol
N. 5at Leake County
  
 HAMILTON
 Coach: Wade Tackett
A. 27Hatley
S. 3McAdams
S. 10at Smithville
S. 17at Hamilton
S. 24French Camp
O. 1at Noxapater
O. 8at Ethel
O. 15West Lowndes
O. 22at Vardaman
O. 29Leake County
N. 5at Sebastopol
  
 LEAKE COUNTY
 Coach: Damian Darby
A. 27Forest
S. 3at Puckett
S. 10at Amite County
S. 17open
S. 24at Ethel
O. 1West Lowndes
O. 8at Vardaman
O. 15Noxapater
O. 22at Sebastopol
O. 29at Hamilton
N. 5French Camp
  
 NOXAPATER
 Coach: Roy Rigsby
A. 26Nanih Waiya
S. 3at Winston Academy
S. 10Coffeeville
S. 17West Lowndes
S. 24at Vardaman
O. 1Hamilton
O. 8Sebastopol
O. 15at Leake County
O. 22French Camp
O. 29open
N. 5at Ethel
  
 SEBASTOPOL
 Coach: Nicky Mooney
A. 27at McAdams
S. 3Lake
S. 10at Pisgah
S. 17Clarkdale
S. 24at West Lowndes
O. 1Vardaman
O. 8Noxapater
O. 15Ethel
O. 22Leake County
O. 29at French Camp
N. 5Hamilton
  
 VARDAMAN
 Coach: Brennan Pugh
A. 27Myrtle
S. 3at Bruce
S. 10at East Webster
S. 17open
S. 24Noxapater
O. 1at Sebastopol
O. 8Leake County
O. 15at French Camp
O. 22Hamilton
O. 29at Ethel
N. 5at West Lowndes
  
 WEST LOWNDES
 Coach: Anthony King
A. 27Biggersville
S. 3Okolona
S. 10at Tupelo Christian
S. 17at Noxapater
S. 24Sebastopol
O. 1at Leake County
O. 8French Camp
O. 15at Hamilton
O. 22Ethel
O. 29open
N. 5Vardaman
  
 REGION 4-1A
 BAY SPRINGS
 Coach: Dan Brady
A. 27Raleigh
S. 3Philadelphia
S. 10at Heidelberg
S. 17at Scott Central
S. 24Richton
O. 1Enterprise-Lincoln
O. 8at Resurrection
O. 15at Mount Olive
O. 21Salem
O. 29Taylorsville
N. 5at Lumberton
  
 ENTERPRISE-LINCOLN
 Coach: Trey Woodard
A. 27at Hillcrest Christian
S. 3at Ethel
S. 10Bogue Chitto
S. 17at Amite School
S. 24Taylorsville
O. 1at Bay Springs
O. 8Richton
O. 15Salem
O. 22at Lumberton
O. 29Resurrection
N. 5at Mount Olive
  
 LUMBERTON
 Coach: Jonathan Ladner
A. 27at Purvis
S. 3Lawrence County
S. 10Poplarville
S. 17at Wesson
S. 24at Resurrection
O. 1at Richton
O. 8Mount Olive
O. 15Taylorsville
O. 22Enterprise-Lincoln
O. 29at Salem
N. 5Bay Springs
  
 MOUNT OLIVE
 Coach: Dante Durr
A. 27at North Forrest
S. 3Mize
S. 10Collins
S. 17open
S. 24at Salem
O. 1Taylorsville
O. 8at Lumberton
O. 15Bay Springs
O. 22at Resurrection
O. 29Richton
N. 5Enterprise-Lincoln
  
 RESURRECTION
 Coach: Levon Capers
A. 27open
S. 3North Forrest
S. 10at Stringer
S. 17at St. Patrick
S. 24Lumberton
O. 1at Salem
O. 8Bay Springs
O. 15at Richton
O. 22Mount Olive
O. 29at Enterprise-Lincoln
N. 5Taylorsville
  
 RICHTON
 Coach: Stephen Rice
A. 27Perry Central
S. 3Pisgah
S. 10at St. Andrew's
S. 17Puckett
S. 24at Bay Springs
O. 1Lumberton
O. 8at Enterprise-Lincoln
O. 15Resurrection
O. 22at Taylorsville
O. 29at Mount Olive
N. 5Salem
  
 SALEM
 Coach: Chris McCallum
A. 27St. Andrew's
S. 3at Bogue Chitto
S. 10Loyd Star
S. 17at Sacred Heart
S. 24Mount Olive
O. 1Resurrection
O. 8at Taylorsville
O. 15at Enterprise-Lincoln
O. 22at Bay Springs
O. 29Lumberton
N. 5at Richton
  
 TAYLORSVILLE
 Coach: Jay Blackledge
A. 26at Magee
S. 3at Morton
S. 10Raleigh
S. 17Lawrence County
S. 24at Enterprise-Lincoln
O. 1at Mount Olive
O. 8Salem
O. 15at Lumberton
O. 22Richton
O. 29at Bay Springs
N. 5Resurrection